Designeri » L » Lemnos Condimentat « Grupuri

L.12.12. Red Lacoste de barbati

L.12.12. Red Lacoste de barbati

tropical
L.12.12. Red Lacoste de barbati Imagini L.12.12. Red Lacoste de barbati Imagini L.12.12. Red Lacoste de barbati Imagini L.12.12. Red Lacoste de barbati Imagini

L.12.12. Red de Lacoste este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. L.12.12. Red a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt mandarina, mango si ceai Roiboos; notele de mijloc sunt ghimbir, cardamom si piper; Notele de baza sunt rasina benzoica, salcam si note lemnoase.

mandarina mango ceai Roiboos

ghimbir cardamom piper

rasina benzoica salcam note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L.12.12. Red by Lacoste.

L.12.12. Red Recenziile parfumurilor

melanj
melanj

mie mi-a placut aceat parfum ;
mandarina, piper, apoi o tenta lemnoasa si ceva ce mi-a adus aminte de copilarie-poate salcamul;
o masculinitate alerta si calma totodata ;
un parfum pentru barbati NORMALI!
ceea ce nu e putin lucru !

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lacoste L.12.12. Red fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lacoste L.12.12. Red, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L.12.12. Red dupa Lacoste. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L.12.12. Red de Lacoste reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Giorgio Armani Armani Mania Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Esprit Life by Esprit Men Princesse Marina De Bourbon Prince Noir Mona di Orio Amyitis Marc O`Polo Marc O`Polo Men April Aromatics Spice Blend/ Vetiver Louis Feraud Nuit des Sens Caswell Massey Aura of Patchouli Marc Jacobs Bang Aramis Impeccable Chopard Noble Vetiver