Designeri » L » « Grupuri

Lacoste Essential Sport Lacoste de barbati

acvatic
Lacoste Essential Sport Lacoste de barbati Imagini

Lacoste Essential Sport de Lacoste este un parfum de barbati. Lacoste Essential Sport a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt ghimbir, bergamot si grapefruit; notele de mijloc sunt note de apa, ienupar, nucsoara si muscata; Notele de baza sunt vetiver, paciuli si mosc.

ghimbir bergamot grapefruit

note de apa ienupar nucsoara muscata

vetiver paciuli mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lacoste Essential Sport by Lacoste.

Lacoste Essential Sport Recenziile parfumurilor

Stefan92
Stefan92

Un parfum fresh, discret, care poate fi purtat ziua, in timpul verii. Pot deosebi citrice (lamaie, grapefruit), mirosul este placut, chiar daca nu pot sesiza diferente mari intre momentul in care l-am aplicat si cateva ore mai tarziu (cel putin pe pielea mea). Din pacate, Lacoste Essential Sport are de suferit in ceea ce priveste longevitatea (~3 ore pe pielea mea) si siajul. Este un parfum ideal pentru vara, dedicat tinerilor activi.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lacoste Lacoste Essential Sport fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lacoste Lacoste Essential Sport, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lacoste Essential Sport dupa Lacoste. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lacoste Essential Sport de Lacoste reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue The Body Shop Patchouli Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Royall Fragrances Royall Spyce Faconnable Face a Face pour Homme Harald Gloockler Pompoos With Love DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Shiseido Zen for Men Paolo Gigli Fuoco Juliette Has A Gun Calamity J. Joaquin Cortes 24k Man Rochas Eau de Rochas Fraiche