Designeri » L » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

Style in Play Lacoste de barbati

Style in Play Lacoste de barbati

Style in Play Lacoste de barbati Videouri
Style in Play Lacoste de barbati Imagini

Style in Play de Lacoste este un parfum Lemnos Floral Mosc de barbati. Style in Play a fost lansat in 2004. Creatorul acestui parfum este Annick Menardo. Notele de varf sunt mar verde si thuja; notele de mijloc sunt pin, iasomie si cedru; Notele de baza sunt paciuli, vetiver si mosc alb.

mar verde thuja

pin iasomie cedru

paciuli vetiver mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Style in Play by Lacoste.

Style in Play Recenziile parfumurilor

Sarmis
Sarmis

E un parfum sport pentru zilele de primavara/vara. In principal miroase a mere verzi taiate, scufundate intr-un vas cu apa rece. Este ideal de purtat la o partida de tenis cu prietenii sau in orice imprejurare care implica sportul, cu imbracaminte sport/casual. Proiectie buna, longevitate relativ redusa (4-5 ore).

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lacoste Style in Play fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lacoste Style in Play, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Style in Play dupa Lacoste. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Style in Play de Lacoste reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Chanel Egoiste Platinum Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Montale Black Aoud Avon Dreamlife Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Etro Royal Pavillon Acqua di Biella Cashmere Twill Neil Morris Clear Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Ana Salazar Vintage Loewe Loewe 7