Designeri » L » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Eau de Gaga 001 Lady Gaga unisex

Eau de Gaga 001 Lady Gaga unisex

Eau de Gaga 001 Lady Gaga unisex Imagini Eau de Gaga 001 Lady Gaga unisex Imagini Eau de Gaga 001 Lady Gaga unisex Imagini Eau de Gaga 001 Lady Gaga unisex Imagini Eau de Gaga 001 Lady Gaga unisex Imagini Eau de Gaga 001 Lady Gaga unisex Imagini

Eau de Gaga 001 de Lady Gaga este un parfum Floral Lemnos Mosc unisex. Acesta este un parfum nou Eau de Gaga 001 a fost lansat in 2014. Nota de varf este lamaie verde; Nota de mijloc este violeta alba; Notele de baza sunt pielarie si note lemnoase.

lamaie verde

violeta alba

pielarie note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau de Gaga 001 by Lady Gaga.

Eau de Gaga 001 Recenziile parfumurilor

monafro
monafro

Este un parfum destul de bun, pentru că e în spiritul divei Lady Gaga, adică fresh, cool dar sexy şi shocking...poate şi unisex, dar pentru un tip tânăr, îndrăzneţ şi cu personalitate. Nu e pentru maturi rafinaţi şi blazaţi de ambele sexe, dar mi se pare inedit şi inovativ, cumva tomnatec şi cald, destul de persistent fără a fi foarte agresiv. Nota mea: 7,5

Nu imi pare cel mai prost parfum, dar cu siguranta nici nu mi l-as cumpara, desi este foarte ieftin online...
Incepe destul de astringent, cu miros de lima. Se aseaza apoi ca o crema de corp dulceaga, cand simt violeta verde si doar un strop de pielarie. Are caracter unisex, desi este cam dulceag pentru barbati. Deci, nu este un obisnuit floral-frictat-bombonos, asa cum suntem obisnuiti cu clebrity-scent-urile, dar ingredientele sunt de calitate slabuta, avand un miros chimic pronuntat. Saj moderat, persistenta buna. Evaluare: 5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lady Gaga Eau de Gaga 001 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lady Gaga Eau de Gaga 001, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau de Gaga 001 dupa Lady Gaga. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau de Gaga 001 de Lady Gaga reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Gianfranco Ferre 20 For Woman Avon Crystal Aura Abinoam Corazon Esprit Life by Esprit Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Keiko Mecheri Peau de Peche Ulric de Varens Varens Love Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Christopher Joseph Christopher Joseph The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy Nobile 1942 Anonimo Veneziano Donna Karan DKNY Golden Delicious