Designeri » L » Oriental Floral « Grupuri

Fame Lady Gaga de dama

Fame Lady Gaga de dama

miere
Fame Lady Gaga de dama Videouri
Fame Lady Gaga de dama Imagini Fame Lady Gaga de dama Imagini Fame Lady Gaga de dama Imagini Fame Lady Gaga de dama Imagini Fame Lady Gaga de dama Imagini

Fame de Lady Gaga este un parfum Oriental Floral de dama. Fame a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta matraguna, orhidee, iasomie Sambac, miere, caisa, sofran si tamaie.

matraguna orhidee iasomie Sambac miere caisa sofran tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fame by Lady Gaga.

Fame Recenziile parfumurilor

olgastefan
olgastefan

Foarte deşteaptă "strategia" de marketing/de prezentare a acestui produs: vezi lichidul negru, dens, miroşi parfumul cu pretenţii sofisticate (poleială), greu, dulceag, şi-ţi imaginezi că dispune de o longevitate şi un siaj monstru. Am avut un tester doar şi am putut constata că ţine exact o jumătate de oră, după care se face nevăzut (sau ne-simţit). Există şi parfumuri de celebritate bune sau măcar decente, interesante, precum şi parfumuri de celebritate care sunt dupes la preţuri mult mai convenabile (cum ar fi Just Me al lui Paris Hilton, care imită până la confuzie Miracle şi o face onorabil, la o treime din preţ), dar acesta e un bluff total. Ca şi artista, de altfel.

contesaNo1
contesaNo1

E un dezastru parfumul asta!!!

dorra
dorra

Eu am fost dezamagita. Ma asteptam la un parfum puternic, cu personalitate, cu ceva dark in el si m-a izbit banalul. Nu i se potrivesc deloc notele florale, sunt prea comune si nu are nimic deosebit care sa te faca sa-l adulmeci, sa te intrige.

Lussy
Lussy

Cu o sticla ingenioasa specifica Lady Gaga Fame aduce ceva nou in industria parfumeriei fiind singurul parfum cu black fluid care devine invizibil pe piele. Parfumul se bazeaza pe trei acorduri principale : "dark" continand note de Belladonna, sensual cu note de miere si caisa si "light" cu extract de orhidee. Toate acestea impreuna formeaza un parfum mai mult fructat decat floral cu un miros veritabil. Deasemenea parfumul intruchipeaza insusi numele "fame" prin alura dulce. Cu toate acestea persistenta parfumului este redusa, eu dupa 5 ore nu prea il mai simt insa avand in vedere ca mirosul este genial, merita, chiar daca este nevoie de o reaplicare pe parcursul zilei.

maeda
maeda

Ma asteptam ca Fame sa fie foarte rau, dar nu este. Asta nu inseamna ca imi place. Simt foarte puternic notele de miere si de tamaie, ceva iasomie si niste fructe dulci. Persistenta este foarte redusa, cam doua ore pe piele. Fame nu este original, nu este interesant, este doar un alt parfum pe care nu il voi cumpara niciodata. Doar sticla mi se pare acceptabila.

Teresa1
Teresa1

Are un miros ieftin, comun, persistenta si siajul lasa de dorit. Nu imi place deloc. Nu ofera nimic. Cred ca parfumul e atat de popular din cauza celeia a carui nume il poarta.

Am testat si eu astazi parfumelul acesta... vaaaiiii... complet dezamagitor... si are si un pret de vedeta!!!!! Miroase a coacaze negre, mure, zahar pe bat, toate, completate foarte frumos cu un miros de punga de plastic:)) Miroase ieftin, de duzina, iar la capitolul tehnic, este varza... dureaza maxim o ora pe piele!! Nota mea: 2/10

preciousdrug
preciousdrug

L-am mirosit si mi-a placut foarte mult. Imi plac parfumurile dulci. Dar recunosc ca ma asteptam la ceva mai deosebit, nu stiu ce.. Dar daca il prind la vreo oferta il iau, sigur! :)

tubykap20
tubykap20

De acord cu miki si ralu'! Au spus cam tot despre parfumul mult asteptat si exagerat promovat pt ce ofera. Nu merita nici banii,nici sa ma storc de cuvinte pt o recenzie elaborata!

ralucucky
ralucucky

Muuuult prea dulce. Nu imi place de niciun fel. Miroase ieftin.

miki68
miki68

Am avut ocazia sa testez acest parfum şi pot spune că-s dezamăgită pentru că e doar un "parfumel" comun, care miroase a sirop din fructe de pădure. Şi asta pentru scurt timp, pentru că după o oră deja nu mai simţeam nici o aromă.
Recunosc ca ma asteptam la ceva mai extravagant (in genul Vivienne Westwood :D), asemanator stilului promovat de cantareata.

Eau De Parfum 0.33oz
Lady Gaga Fame by Lady Gaga, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Lady Gaga Fame Eau De Parfum for women 1.7 oz
Lady Gaga Fame Eau De Parfum for women 1.7 oz
Eau De Parfum 1oz
Lady Gaga Fame Black Fluid Perfume by Lady Gaga, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 1.7oz
Lady Gaga Fame Black Fluid Perfume by Lady Gaga, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Lady Gaga Fame Eau De Parfum for women 3.4 oz
Lady Gaga Fame Eau De Parfum for women 3.4 oz
Eau De Parfum 1oz
Lady Gaga Fame by Lady Gaga Eau de Parfum Spray 1 oz Body Lotion 2.5 oz Shower Gel 2.5 oz for Women
Lady Gaga Fame by Lady Gaga Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
Lady Gaga Fame by Lady Gaga Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
Lady Gaga Fame by Lady Gaga Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
Lady Gaga Fame by Lady Gaga Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
ThePerfumeSpot.com
Lady Gaga Fame by Lady Gaga, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Lady Gaga Fame by Lady Gaga, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 3.4oz
Lady Gaga Fame Black Fluid Perfume by Lady Gaga, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Lady Gaga Fame by Lady Gaga Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Lady Gaga Fame by Lady Gaga Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
StrawberryNET.com
Lady Gaga Fame Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Lady Gaga Fame Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lady Gaga Fame fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lady Gaga Fame, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fame dupa Lady Gaga. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fame de Lady Gaga reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Little Red Dress Avon Christian Lacroix Nuit Dolce&Gabbana The One Lacoste Lacoste Pour Femme Yves Saint Laurent Cinema Prada Prada Candy Rihanna Reb'l Fleur Kenzo Kenzo Amour Calvin Klein Euphoria Avon Far Away Lancome Hypnose Givenchy Amarige Christian Dior Pure Poison Christian Dior Dolce Vita Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Avon Rare Gold Avon Treselle Mystique Christian Dior J`adore Paco Rabanne Lady Million Avon Little Black Dress