Designeri » L » Lemnos Acvatic « Grupuri

Encre Noire Sport Lalique de barbati

Encre Noire Sport Lalique de barbati

acvatic
Encre Noire Sport Lalique de barbati Imagini Encre Noire Sport Lalique de barbati Imagini

Encre Noire Sport de Lalique este un parfum Lemnos Acvatic de barbati. Encre Noire Sport a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Nathalie Lorson. Notele de varf sunt grapefruit, bergamot si nucsoara; notele de mijloc sunt chiparos, lavanda si note de apa; Notele de baza sunt vetiver de Bourbon, vetiver de Haiti, cashmeran si mosc.

grapefruit bergamot nucsoara

chiparos lavanda note de apa

vetiver de Bourbon vetiver de Haiti cashmeran mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Encre Noire Sport by Lalique.

Encre Noire
Versace Man Eau Fraiche

Encre Noire Sport Recenziile parfumurilor

olga.stefan
olga.stefan

Sunt mare fan Encre Noire clasic, aşa că nu am putut rezista tentaţiei de a testa şi această versiune. Mi se pare mai aromatică şi puţin mai fresh, probabil gândită ca o alternativă de vară. Vetiverul e mult şi completat superb de nucşoară şi lavandă. Citric şi ceva mai prietenos, are o tentă unisex ce aminteşte de Silver Water Creed. Aştept cu nerăbdare şi flankerul din acest an al parfumului.

Encre Noire Sport by Lalique 4.67 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lalique Encre Noire Sport fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lalique Encre Noire Sport, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Encre Noire Sport dupa Lalique. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Encre Noire Sport de Lalique reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lalique Encre Noire Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Fahrenheit Alfred Dunhill Icon Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Yves Rocher Cuir Vetiver Yves Saint Laurent Body Kouros Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée L`Occitane en Provence Eau des Baux Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Burberry London for Men Yves Saint Laurent L'Homme Bentley Bentley for Men Intense Versace Versace Man Eau Fraiche Rasasi La Yuqawam Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Dolce&Gabbana The One for Men Giorgio Armani Emporio Armani Lui Chanel Allure Pour Homme