Designeri » L » Floral Fructat « Grupuri

Fruits du Mouvement Lalique unisex

Fruits du Mouvement Lalique unisex

Fruits du Mouvement Lalique unisex Imagini Fruits du Mouvement Lalique unisex Imagini Fruits du Mouvement Lalique unisex Imagini

Fruits du Mouvement de Lalique este un parfum Floral Fructat unisex. Acesta este un parfum nou Fruits du Mouvement a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Violaine Collas. Notele de varf sunt piper negru, mandarina si ghimbir; notele de mijloc sunt note fructate, iasomie si prune; Notele de baza sunt cashmeran, ambra si lemn de santal.

piper negru mandarina ghimbir

note fructate iasomie prune

cashmeran ambra lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fruits du Mouvement by Lalique.

Fruits du Mouvement Recenziile parfumurilor

myeluveitie
myeluveitie

Dacă nu știam ce parfum testez și cineva îmi spunea că este unul cu ceva pretenții, zău că nu l-aș fi crezut. Pe tot parcursul purtării emană o aromă dulce-leșinătore, super chimică, cu iz de cauciuc. Se distinge o notă globală de fructe uscate, zaharisite plus o urmă de piper. Ce nu-mi mai place la 1977 ar fi compoziția-i foarte uleioasă. Siaj zero, persistență moderată.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lalique Fruits du Mouvement fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lalique Fruits du Mouvement, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fruits du Mouvement dupa Lalique. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fruits du Mouvement de Lalique reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lalique Fleur Universelle Juliette Has A Gun Moon Dance Xerjoff Lua SoOud Nur Amouage Sunshine Men Guerlain Mon Exclusif Guerlain Le Plus Beau Jour de Ma Vie Yves Saint Laurent Rive Gauche MariaLux Truly Sospiro Perfumes Opera WIDIAN IV Xerjoff Dhajala Amouage Jubilation for Men Boadicea the Victorious Ardent Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Juliette Has A Gun Midnight Oud Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Montale Sweet Oriental Dream Cartier Must de Cartier