Designeri » L » Lemnos Aromatic « Grupuri

Lalique Pour Homme Lalique de barbati

Lalique Pour Homme Lalique de barbati

Lalique Pour Homme Lalique de barbati Imagini Lalique Pour Homme Lalique de barbati Imagini

Lalique Pour Homme de Lalique este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Lalique Pour Homme a fost lansat in 1997. Creatorul acestui parfum este Maurice Roucel. Notele de varf sunt rozmarin, lavanda, mandarina, grapefruit, bergamot, mandarina si Pomelo; notele de mijloc sunt stanjenel, iasomie, lacramioare si cedru; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra, paciuli, vanilie si lichen.

rozmarin lavanda mandarina grapefruit bergamot mandarina Pomelo

stanjenel iasomie lacramioare cedru

lemn de santal ambra paciuli vanilie lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lalique Pour Homme by Lalique.

Lalique Pour Homme Recenziile parfumurilor

radumihail
radumihail

Desi sunt cel mai mare fan al parfumurilor Lalique si le detin pe toate in consecinta, Pour Homme m-a impresionat cel mai putin dintre toate neridicandu-se la asteptarile mele post-Encre Noire care e o capodopera. Nu prea stiu exact cum sa il descriu: din punctul meu de vedere e un parfum potrivit pentru vara (unii poate ma vor contrazice dar eu port parfumuri de genul asta vara). Nu are nimic special, miroase destul de sintetic, citric initial, apoi devine mai caldut. Nu rezista prea mult pe piele si nici proiectia nu e spectaculoasa. Raport calitate/pret destul de ok.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lalique Lalique Pour Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lalique Lalique Pour Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lalique Pour Homme dupa Lalique. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lalique Pour Homme de Lalique reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Joop! What About Adam Burberry Burberry Men Christian Lacroix Noir Mariella Burani Messages d`Homme L`Erbolario Tea & Cedar Calvin Klein CK IN2U POP for Him Aveda Chakra 2 Attraction Fragrances of Ireland Inis Or Calvin Klein CK Free Gin Tonic Happy Hour Men Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited Cuba Paris Cuba Grey