Designeri » L » Citric Aromatic « Grupuri

Lalique White Lalique de barbati

Lalique White Lalique de barbati

Lalique White Lalique de barbati Imagini Lalique White Lalique de barbati Imagini Lalique White Lalique de barbati Imagini

Lalique White de Lalique este un parfum Citric Aromatic de barbati. Lalique White a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Christine Nagel. Notele de varf sunt tamarind, frunze de lamai, bergamot si elemi; notele de mijloc sunt nucsoara, piper alb, violeta si cardamom; Notele de baza sunt ambra, mosc, cedru si lichen.

tamarind frunze de lamai bergamot elemi

nucsoara piper alb violeta cardamom

ambra mosc cedru lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lalique White by Lalique.

Lalique White Recenziile parfumurilor

RolRO
RolRO

Consider acest parfum ca fiind cea mai buna achizitie de parfum masculin de vara la un pret sub 200 lei. E complex , e fresh , e spicy si e foarte bun. L-am avut si cred ca o sa-l mai cumpar

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lalique Lalique White fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lalique Lalique White, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lalique White dupa Lalique. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lalique White de Lalique reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Elizabeth Arden Green Tea Christian Dior Eau Sauvage Extreme Giorgio Armani Emporio Armani White For Him Azzaro Chrome Agatha Ruiz de la Prada Lio Air-Val International Spiderman Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Diptyque L'Eau de Neroli Diptyque Oyedo Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Guerlain Eau de Guerlain Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010