Designeri » L » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Aroma Calm Lancome de dama

Aroma Calm Lancome de dama

Aroma Calm Lancome de dama Imagini

Aroma Calm de Lancome este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Aroma Calm a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Alain Astori. Parfumul prezinta trandafir, stanjenel si cedru.

trandafir stanjenel cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aroma Calm by Lancome.

Aroma Calm Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lancome Aroma Calm fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lancome Aroma Calm, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aroma Calm dupa Lancome. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aroma Calm de Lancome reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Banana Republic Alabaster Montale Aoud Queen Roses Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Montale Aoud Collection - Aoud Flowers Le Labo Rose 31 Isabela Capeto Isabela Capeto 2 Lalique Encre Noire Pour Elle M. Micallef Jewel Chloe Love Max Azria BCBGirls Star Profumi di Pantelleria Nica Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles