Designeri » L » Floral Fructat « Grupuri

fin condimentat
terpenice
cafea
Aroma Fit Lancome de dama Imagini Aroma Fit Lancome de dama Imagini

Aroma Fit de Lancome este un parfum Floral Fructat de dama. Aroma Fit a fost lansat in 2001. Creatorul acestui parfum este Annick Menardo. Parfumul prezinta portocala, mandarina, morcov si cafea.

portocala mandarina morcov cafea

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aroma Fit by Lancome.

Aroma Fit Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lancome Aroma Fit fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lancome Aroma Fit, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aroma Fit dupa Lancome. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aroma Fit de Lancome reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Morgan Love Love de Toi Glossy Mexx Mexx XX Wild Carven Carven Couture Avon Make Me Wonder Escada Ocean Lounge Dorin Un Air de Paris (red) Lollia Inspire The Body Shop White Musk White Hot Summer John Richmond John Richmond Eau de Parfum Ralph Lauren Summer Romance Victoria`s Secret Sweet Temptation Sugababes Tempt