Designeri » L » Floral Fructat « Grupuri

Aroma Fit Lancome de dama

fin condimentat
cafea
Aroma Fit Lancome de dama Imagini Aroma Fit Lancome de dama Imagini

Aroma Fit de Lancome este un parfum Floral Fructat de dama. Aroma Fit a fost lansat in 2001. Creatorul acestui parfum este Annick Menardo. Parfumul prezinta portocala, mandarina, morcov si cafea.

portocala mandarina morcov cafea

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aroma Fit by Lancome.

Aroma Fit Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lancome Aroma Fit fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lancome Aroma Fit, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aroma Fit dupa Lancome. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aroma Fit de Lancome reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2004 Puma Jamaica Woman Victoria`s Secret Supermodel Lancetti Etre Special Edition IV Vera Wang Flower Princess Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Alain Delon Lyra 2 Yves Saint Laurent Baby Doll Honeymoon Limited Edition So...? So…? Kiss me Ralph Lauren Summer Romance Love Passport One Love Molinard Mirea