Designeri » L » Floral Fructat « Grupuri

Benghal Lancome de dama

Benghal Lancome de dama

Benghal Lancome de dama Imagini

Benghal de Lancome este un parfum Floral Fructat de dama. Benghal a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt ghimbir si mandarina; notele de mijloc sunt caisa, osmanthus si iasomie; Notele de baza sunt lemn de santal si mosc.

ghimbir mandarina

caisa osmanthus iasomie

lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Benghal by Lancome.

Benghal Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lancome Benghal fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lancome Benghal, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Benghal dupa Lancome. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Benghal de Lancome reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Chaumet Chaumet L'eau Parah Parah Woman Halston Catalyst Lilly Pulitzer Wink Lulu Castagnette Just 4 U :-X B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Banana Republic Republic of Women Eclectic Collections Arouse So...? So...? Superstar Honore des Pres Love Coco Thymes Kimono Rose Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides