Designeri » L » Floral « Grupuri

Cyclades Lancome de dama

Cyclades Lancome de dama

Cyclades Lancome de dama Imagini Cyclades Lancome de dama Imagini

Cyclades de Lancome este un parfum Floral de dama. Cyclades a fost lansat in 2008. Notele de varf sunt neroli si bergamot; notele de mijloc sunt iasomie si oleandru; Notele de baza sunt vanilie si mosc alb.

neroli bergamot

iasomie oleandru

vanilie mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cyclades by Lancome.

Cyclades Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lancome Cyclades fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lancome Cyclades, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cyclades dupa Lancome. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cyclades de Lancome reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jo Malone Tuberose Zara Rosa Bulgara Chanel Allure Trance Essence Pink Kat Rampage Fly by Rampage Mary Kay Sparkling Honeysuckle Salvador Dali Daliflor Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 Coty Sand & Sable Kai Kai Stella McCartney Sheer Stella 2006 Joop! Joop! Rococo