Designeri » L » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Tresor Midnight Rose Lancome de dama

fin condimentat
Tresor Midnight Rose Lancome de dama Imagini Tresor Midnight Rose Lancome de dama Imagini Tresor Midnight Rose Lancome de dama Imagini Tresor Midnight Rose Lancome de dama Imagini Tresor Midnight Rose Lancome de dama Imagini Tresor Midnight Rose Lancome de dama Imagini Tresor Midnight Rose Lancome de dama Imagini

Tresor Midnight Rose de Lancome este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Tresor Midnight Rose a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt trandafir si zmeura; notele de mijloc sunt iasomie, bujor, coacaze si piper roz; Notele de baza sunt mosc, cedru de Virginia si vanilie.

trandafir zmeura

iasomie bujor coacaze piper roz

mosc cedru de Virginia vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tresor Midnight Rose by Lancome.

Jeanne Lanvin Couture
La Nuit Tresor

Tresor Midnight Rose Recenziile parfumurilor

Aianna
Aianna

Parfumul ce exprima senzualitatea unei fete dar in aceleași timp si gingășia ei, perfect doar pentru iarna (vara este un dezastru). Un parfum ce iti transmite o stare, ceea ce nu fac toate parfumurile. Pe mine nu este foarte persistent, oricum ar fi tot il iubesc.

Maria25
Maria25

Am cumparat midnight rose dupa testarea a peste 6 parfumuri,nu am regretat.este un parfum tineresc dulce-acrisor ,preferat de persoanele care iubesc parfumurile tari.
Este clar o varianta mult mai frumoasa si mai persistenta avand si un siaj mare ,decat tresor la nuit care se estompeaza pe parcursul zilei.midnight rose ramane prezent mai mult de 8 ore

bibiutza
bibiutza

frumos,senzual , exprima tinerete , ganduri ....ma rog mai nastrusnice:))imi place atat de mult cum se simte zmeura in parfum....notele de varf le iubesc ...zmeura este dulce ,realistic redata , neplasticoasa si se impleteste atat de bine cu vanilia incat devine delicios si ma simt ft bine si increzatoare in mine cand il port.
imi place foarte mult si numai spun ca si la capitolul longevitate sta extrem de bine ....merita nota 10 din partea mea.:)

Rose_selavie
Rose_selavie

Un trandafir disco, atractiv, imbracat in rochie pink, probabil un model sexy de la Versace, cu un machiaj cateye executat perfect cu un tus negru ca miezul noptii si-un ruj zmeuriu ce contureaza buzele-n forma de inimioara. Dulce si frivol, Midnight Rose e o aparitie.

andreeamar
andreeamar

mi l-am achizitionat acum o saptamana... de prima data cand l-am mirosit mi-a placut foarte mult.Eram fan versace-crystal noir , dar am zis ca e timpul pentru o schimbare.

maeda
maeda

Tresor Midnight Rose este un parfum foarte feminin, dulce si aromat, pentru serile friguroase de toamna-iarna. Mult mai bun decat Tresor in Love, TMR se deschide frumos, cu multa zmeura, vanilie si piper, apoi se linisteste si apar si moscul, iasomia si cedrul. Dupa cateva ore, doar zmeura si coacazele raman pe piele, intr-un mod subtil si placut. Trandafirul nu l-am simtit nici un moment. TMR imi place mult. Persistenta este de peste 6 ore si il pot simiti chiar si dupa dus. Mi se pare ca seamana cu Daisy de la Marc Jacobs.

symonet
symonet

minunat,minunat, m-a fermecat si tine si mult!

arianperfume
arianperfume

Adorabil , foarte placut la purtare, miroase a zmeura si vanilie, delicios!!
Tine binisor peste 4 ore si are un siaj mediu.

ametist
ametist

Eu,cand l-am folosit prima data,in primele secunde,am avut impresia ca miroase a mosc,frunze umede,turba, plus...amoniac.Am totusi scuza ca sunt alergica la anumite componente din parfumuri.Dupa 10-20 minute,totul s-a schimbat,a devenit mai placut,mai putin aspru.Ramane totusi,dupa parerea mea,mirosul de frunze umede,mosc,combinate cu ceva vanilie si zmeura pana la final,adica doua zile.Ar trebui sa-l incercati in magazin pe piele si nu pe tester cum am facut eu greseala. Rezista foarte mult,cam 48 de ore,chiar si dupa ce faci dus.

dahlia_noir
dahlia_noir

Imi pare un parfum dulce, dar cu bun simt, nu gretos. Un parfum delicat pentru doamnele/domnisoarele delicate. In acest parfum predomina zmeura, vanilia, coacazele. De-asemenea foarte persistent, un parfum facut cu bun gust. Acest parfum nu se aseamana cu surorile lui mai mari, clasicul Tresor si Tresor in Love.

angelina13
angelina13

Un parfum dulce-acrisor, perfect pentru sezonul toamnă iarnă

Lancome Tresor Midnight Rose Eau De Parfum for women 1.7 oz
Lancome Tresor Midnight Rose Eau De Parfum for women 1.7 oz
Lancome Tresor Midnight Rose Eau De Parfum for women 1 oz
Lancome Tresor Midnight Rose Eau De Parfum for women 1 oz
Lancome Tresor Midnight Rose Eau De Parfum tester for women 2.5 oz
Lancome Tresor Midnight Rose Eau De Parfum tester for women 2.5 oz
FragranceNet.com
Eau De Parfum 1.7oz
Tresor Midnight Rose by Lancome Eau de Parfum Spray 1.7 oz New Packaging for Women
Lancome Tresor Midnight Rose Eau De Parfum for women 2.5 oz
Tresor Midnight Rose Perfume by Lancome, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Women
Tresor Midnight Rose Perfume by Lancome, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Women
FragranceNet.com
Eau De Parfum 2.5oz
Tresor Midnight Rose by Lancome Eau de Parfum Spray 2.5 oz New Packaging for Women
Lancome Tresor Midnight Rose Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Lancome Tresor Midnight Rose 1 oz Eau de Parfum Spray
Sephora.com, Inc.
Lancome Tresor Midnight Rose 2.5 oz Eau de Parfum Spray
Lancome Tresor Midnight Rose 2.5 oz Eau de Parfum Spray

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lancome Tresor Midnight Rose fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lancome Tresor Midnight Rose, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tresor Midnight Rose dupa Lancome. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tresor Midnight Rose de Lancome reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Insolence Eau de Parfum Guerlain L'Instant Magic Lancome La Vie Est Belle Prada Prada Candy Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Guerlain Shalimar Parfum Initial Thierry Mugler Alien Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior Dior Addict Givenchy Ange ou Demon Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Chanel Coco Mademoiselle Lancome Tresor In Love Guerlain La Petite Robe Noir Salvatore Ferragamo Signorina Versace Crystal Noir Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Dolce&Gabbana The One