Designeri » L » Citric Aromatic « Grupuri

Eclat d'Arpege Pour Homme Lanvin de barbati

Eclat d'Arpege Pour Homme Lanvin de barbati

ozonic
acvatic
Eclat d'Arpege Pour Homme Lanvin de barbati Imagini Eclat d'Arpege Pour Homme Lanvin de barbati Imagini

Eclat d'Arpege Pour Homme de Lanvin este un parfum Citric Aromatic de barbati. Acesta este un parfum nou Eclat d'Arpege Pour Homme a fost lansat in 2015. Creatorul acestui parfum este Sonia Constant. Notele de varf sunt bergamot, lamaie verde si mandarina; notele de mijloc sunt frunza de violeta, iasomie si rozmarin; Notele de baza sunt lemn de santal, cedru si mosc.

bergamot lamaie verde mandarina

frunza de violeta iasomie rozmarin

lemn de santal cedru mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eclat d'Arpege Pour Homme by Lanvin.

Eclat d'Arpege Pour Homme Recenziile parfumurilor

radumihail
radumihail

Azi a sosit. Cumparat "blind". Stiam cum miroase varianta feminina care mi-a placut foarte mult si am zis sa ii dau o sansa, mai ales ca pretul este unul decent. Sticla este destul de neinspirata pentru gusturile mele. Un pic cam prea femninin pentru gustul meu, destul de asemanator echivalentului pentru doamne, cu un hint masculin (probabil moscul, nu-mi dau seama exact). Nu imi displace, chiar deloc, dar totusi are ceva care ma deranjeaza. Potrivit pentru primavara-vara. Un punct in plus: persista neasteptat de mult. L-am pulverizat pe incheietura pe la ora 11 azi dimineata cand a sosit, iar acum , la 17:20 mirosul inca se mai simte, dar apropiat de piele. Per total, nota 7,5. Poate o sa ajung sa il indragesc mai mult, cine stie...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eclat d'Arpege Pour Homme dupa Lanvin. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eclat d'Arpege Pour Homme de Lanvin reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Ayala Moriel Arsenal Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Air-Val International Spiderman Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Rochas Eau de Rochas Creed Royal Ceylan Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Fragonard Riviera Riviera Bath and Body Works White Citrus Baxter of California Bravado2 Acorelle Verveine Agrumes Anamor You Are