Designeri » L » « Grupuri

Eclat de Fleurs Lanvin de dama

Vreau: 1

Eclat de Fleurs Lanvin de dama Videouri
Eclat de Fleurs Lanvin de dama Imagini Eclat de Fleurs Lanvin de dama Imagini

Eclat de Fleurs de Lanvin este un parfum de dama. Acesta este un parfum nou Eclat de Fleurs a fost lansat in 2015. Eclat de Fleurs a fost creat de Anne Flipo si Nicolas Beaulieu. Nota de varf este Para; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir si frezie; Notele de baza sunt mosc alb si lemn de santal.

Para

iasomie trandafir frezie

mosc alb lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eclat de Fleurs by Lanvin.

Eclat de Fleurs Recenziile parfumurilor

Kristal Again
Kristal Again

Una din cele mai plăcute surprize în ultima vreme- un parfum tineresc, grațios, proaspăt. L-Am încercat din întâmplare și mi s-a parut f bine făcut, foarte plăcut. Îmi place ca nu are dulceață aceea sintetica pe care multe parfumuri noi o exploatează fără mila. Nu e verde ci floral și săltăreț, dacă ar fi vara m-ar tenta nespus.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lanvin Eclat de Fleurs fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lanvin Eclat de Fleurs, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eclat de Fleurs dupa Lanvin. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eclat de Fleurs de Lanvin reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Tremendous Tremendous for Men Van Gils His Aura by Night Diesel Fuel For Life He Summer Les Parfums de Rosine Rose d`Homme Bond No 9 West Broadway Custo Barcelona Custo Man Neotantric Parampara Peepshow Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her Van Cleef & Arpels Feerie Gold Parfumerie Generale PG24 Papyrus de Ciane Mazzolari Musk Andrea Maack Smart