Designeri » L » Lemnos Aromatic « Grupuri

Oxygene Homme Lanvin de barbati

Oxygene Homme Lanvin de barbati

ierbos
Oxygene Homme Lanvin de barbati Imagini Oxygene Homme Lanvin de barbati Imagini Oxygene Homme Lanvin de barbati Imagini

Oxygene Homme de Lanvin este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Oxygene Homme a fost lansat in 2001. Creatorul acestui parfum este Alberto Morillas. Notele de varf sunt pelin, coriandru, rasina de brad si chiparos; notele de mijloc sunt ienupar si mirt; Notele de baza sunt cedru si mosc alb.

pelin coriandru rasina de brad chiparos

ienupar mirt

cedru mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Oxygene Homme by Lanvin.

Oxygene Homme Recenziile parfumurilor

eu_alin1
eu_alin1

Dupa cum o spune si numele,parfumul acesta este unul aerat,fresh pentru anotimpuri calduroase.
L-am cumparat la ghici si vreau sa spun ca nu m-a dat pe spate dar per total este un parfum bunicel.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lanvin Oxygene Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lanvin Oxygene Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Oxygene Homme dupa Lanvin. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Oxygene Homme de Lanvin reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Dolce&Gabbana D&G Masculine Banana Republic Black Walnut Azzaro Onyx Abercrombie & Fitch 41 Cologne Cattier Eau Champetre Avon Just Play for Him Opus Oils Divine: Pan Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 Liz Claiborne Lucky You Ralph Lauren Big Pony 1 Oriflame Midsummer Man Trussardi L'Uomo