Designeri » L » Oriental « Grupuri

Bint Al Sultan Lattafa Perfumes unisex

Bint Al Sultan Lattafa Perfumes unisex

oud
Bint Al Sultan Lattafa Perfumes unisex Imagini

Bint Al Sultan de Lattafa Perfumes este un parfum Oriental unisex. Parfumul prezinta note lemnoase, Lemn de Agar(Oud) si tamaie.

note lemnoase Lemn de Agar(Oud) tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bint Al Sultan by Lattafa Perfumes.

Bint Al Sultan Recenziile parfumurilor

Bint Al Sultan by Lattafa Perfumes 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lattafa Perfumes Bint Al Sultan fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lattafa Perfumes Bint Al Sultan, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bint Al Sultan dupa Lattafa Perfumes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bint Al Sultan de Lattafa Perfumes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Davidoff Relax Valentino Very Valentino for Men Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Woman Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Jean Desprez Bal a Versailles Nasomatto Silver Musk Queen Latifah Queen by Queen Latifah Nez a Nez L’Hetre Reve Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Rasasi Shatha Al Oudh Gutenberg Parfums Gutenberg Woman Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent