Designeri » L » Oriental Vanilat « Grupuri

Raghba Lattafa Perfumes unisex

Raghba Lattafa Perfumes unisex

oud
Raghba Lattafa Perfumes unisex Imagini

Raghba de Lattafa Perfumes este un parfum Oriental Vanilat unisex. Parfumul prezinta Lemn de Agar(Oud), mosc, vanilie, zahar, lemn de santal si tamaie.

Lemn de Agar(Oud) mosc vanilie zahar lemn de santal tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Raghba by Lattafa Perfumes.

Raghba Recenziile parfumurilor

Raghba by Lattafa Perfumes 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lattafa Perfumes Raghba fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lattafa Perfumes Raghba, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Raghba dupa Lattafa Perfumes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Raghba de Lattafa Perfumes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Chopard Wish Davidoff Good Life Isabella Rossellini IsaBella Montale Chocolate Greedy Thierry Mugler Angel Forever Boadicea the Victorious Adoration Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Montale Chypre Vanille Demeter Fragrance My Melody La Perla Languid Vanilla MOR Marshmallow Demeter Fragrance Chococat