Designeri » L » Oriental Vanilat « Grupuri

Raghba Lattafa Perfumes unisex

Raghba Lattafa Perfumes unisex

oud
Raghba Lattafa Perfumes unisex Imagini

Raghba de Lattafa Perfumes este un parfum Oriental Vanilat unisex. Parfumul prezinta Lemn de Agar(Oud), mosc, vanilie, zahar, lemn de santal si tamaie.

Lemn de Agar(Oud) mosc vanilie zahar lemn de santal tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Raghba by Lattafa Perfumes.

Raghba Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lattafa Perfumes Raghba fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lattafa Perfumes Raghba, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Raghba dupa Lattafa Perfumes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Raghba de Lattafa Perfumes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Boucheron Jaipur Saphir Gabriela Sabatini Devotion Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset Bath and Body Works Warm Vanilla Sugar Creed Sublime Vanille Demeter Fragrance Angel Food Yves Rocher Vanille M. Micallef Vanille Aoud Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Sinfonia di Note Amande Sucree Payard Pistachio Ganache