Designeri » L » Oriental Vanilat « Grupuri

Raghba Lattafa Perfumes unisex

Raghba Lattafa Perfumes unisex

oud
Raghba Lattafa Perfumes unisex Imagini

Raghba de Lattafa Perfumes este un parfum Oriental Vanilat unisex. Parfumul prezinta Lemn de Agar(Oud), mosc, vanilie, zahar, lemn de santal si tamaie.

Lemn de Agar(Oud) mosc vanilie zahar lemn de santal tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Raghba by Lattafa Perfumes.

24 Gold

Raghba Recenziile parfumurilor

Catalin1981
Catalin1981

WOW. Daca tot nu se mai gaseste 24Gold,Raghba e o alternativa de succes.Pot sa spun ca miroase chiar mai bine decat 24Gold.
Plus ca am observat ca 24Gold s-a scumpit foarte mult datorita succesului.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lattafa Perfumes Raghba fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lattafa Perfumes Raghba, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Raghba dupa Lattafa Perfumes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Raghba de Lattafa Perfumes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Pilar & Lucy The Exact Friction of Stars L`Erbolario Mandorla Ulric de Varens Varens Original Indian Secret Demeter Fragrance Marshmallow Voluspa Cafe Petite Ulric de Varens Mini Pink Laurence Dumont Tendre Madeleine Sprezzatura 721 Ritorno di Fiamma 1000 Flowers Reglisse Noire Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver