Designeri » L » Lemnos Condimentat « Grupuri

Biagiotti Due Uomo Laura Biagiotti de barbati

Biagiotti Due Uomo Laura Biagiotti de barbati

Biagiotti Due Uomo Laura Biagiotti de barbati Videouri
Biagiotti Due Uomo Laura Biagiotti de barbati Imagini

Biagiotti Due Uomo de Laura Biagiotti este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Biagiotti Due Uomo a fost lansat in 2006. Parfumul prezinta lamaie verde, paciuli, opoponax, salvie, vetiver, tamaie, anason si lapte de cocos.

lamaie verde paciuli opoponax salvie vetiver tamaie anason lapte de cocos

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Biagiotti Due Uomo by Laura Biagiotti.

Biagiotti Due Uomo Recenziile parfumurilor

adr
adr

3 11 2013 am acest parfum dar este o dezamagire nu mi se pare deloc placut aroma de anason mie nu imi place deloc iar in acest parfum este prea tare plus ca este combinat cu patchouli cea ce mi se pare ca il face si mai gretos mi-ar fi placut sa se simta acordurile de tamaie si opoponax mai mult dar din cauza anasonului nu se prea simt iar lamaia verde nu isi mai gaseste nici ea locul din cauza lui ..un parfum neplacut parerea mea:(

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Biagiotti Due Uomo dupa Laura Biagiotti. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Biagiotti Due Uomo de Laura Biagiotti reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Cacharel Amor pour Homme Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Sergio Tacchini Active Water Kenzo Power Aramis Havana Reserva Etro Benetroessere Raving Annick Goutal Mandragore Pourpre Ted Baker Endurance Playboy Playboy New York Aramis Impeccable Alfred Dunhill Dunhill for Men Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Him