Designeri » L » Chypre Floral « Grupuri

Laura Rose Laura Biagiotti de dama

Laura Rose Laura Biagiotti de dama

Laura Rose Laura Biagiotti de dama Imagini

Laura Rose de Laura Biagiotti este un parfum Chypre Floral de dama. Laura Rose a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt portocala, lamaie de Amalfi, coacaze si coacaze negre; notele de mijloc sunt trandafir, frezie si grau; Notele de baza sunt paciuli si mosc.

portocala lamaie de Amalfi coacaze coacaze negre

trandafir frezie grau

paciuli mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Laura Rose by Laura Biagiotti.

Laura Rose Recenziile parfumurilor

maeda
maeda

Este primul parfum al Laurei Biagiotti pe care il incerc, dar nu mi-a facut o impresie buna. Laura Rose se deschide interesant cu coacaze, frezie si citrice, apoi lasa locul notelor de paciuli si trandafir, moment in care amestecul nu imi mai place. Este un parfum sintetic, liniar, un pic cam dulce pentru gustul meu, cu siaj si persistenta foarte reduse.

Este un parfumel cu un trandafir dulce, spre acrisor, destul de delicios. Fata de alte parfumuri aparute acum, acesta este ceva mai putin sintetic si mai calitativ. Totusi, inventivitatea lui lasa de dorit, la fel si siajul si intensitatea. Nota mea: 5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Laura Biagiotti Laura Rose fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Laura Biagiotti Laura Rose, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Laura Rose dupa Laura Biagiotti. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Laura Rose de Laura Biagiotti reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Chloe Love, Chloe Eau Florale Yves Saint Laurent Manifesto Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Giorgio Armani Armani Code for Women Guerlain Shalimar Parfum Initial Chanel Coco Mademoiselle Givenchy Dahlia Noir Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Escada Escada Marine Groove Roberto Cavalli Just Cavalli Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Carolina Herrera 212 VIP Trussardi Donna Trussardi 2011 Kenzo L'Eau par Kenzo Lancome La Vie Est Belle Lancome Tresor In Love Lalique Encre Noire Pour Elle Viktor&Rolf Flowerbomb Paco Rabanne Lady Million Christian Dior Hypnotic Poison