Designeri » L » Floral « Grupuri

Eau de Lune Laura Mercier de dama

Eau de Lune Laura Mercier de dama

Eau de Lune de Laura Mercier este un parfum Floral de dama. Eau de Lune a fost lansat in 2002. Notele de varf sunt mandarina, flori albe, violeta si ylang-ylang; notele de mijloc sunt floare de portocal, piersica alba, lacramioare, trandafir si frangipani; Notele de baza sunt ambra, mosc, radacina de stanjenel si note lemnoase.

mandarina flori albe violeta ylang-ylang

floare de portocal piersica alba lacramioare trandafir frangipani

ambra mosc radacina de stanjenel note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau de Lune by Laura Mercier.

Eau de Lune Recenziile parfumurilor

Maya12
Maya12

Miroase diferit de tot ce am avut pana acum, poate fi purtat oricand, este elegant, persistent si deloc dulce.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Laura Mercier Eau de Lune fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Laura Mercier Eau de Lune, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau de Lune dupa Laura Mercier. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau de Lune de Laura Mercier reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Ghost Ghost Cherish Seven Skies Belle Histoire biehl parfumkunstwerke hb01 Loewe Gala de Dia Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Michael Storer Yvette Henri Bendel Gardenia & Vanilla Vicky Tiel Destine Saffron James Punono