Designeri » L » « Grupuri

Musc 25 Los Angeles Le Labo unisex

Musc 25 Los Angeles Le Labo unisex

aldehide
Musc 25 Los Angeles Le Labo unisex Imagini

Musc 25 Los Angeles de Le Labo este un parfum unisex. Musc 25 Los Angeles a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Frank Voelkl. Parfumul prezinta aldehide, paciuli, mosc, vetiver, lacramioare, cedru, trandafir si Ambergris.

aldehide paciuli mosc vetiver lacramioare cedru trandafir Ambergris

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Musc 25 Los Angeles by Le Labo.

Musc Nomade
Muscs Koublai Khan
Clair de Musc

Musc 25 Los Angeles Recenziile parfumurilor

Un parfum care pe pielea mea se dezvolta destul de animalic. Cu siguranta nu este acel mosc fin, ca o boare peste flori... este chiar ca o secretie... Simt bine si ambregris-ul, dar si o doza foarte mica de aldehide. Moscul si ambregris-ul sunt insa notele pregnante, ce fac parfumul greoi si putin sarat.
Este un parfum pe care nu l-as putea purta inca... poate cine stie... dupa alte si alte amusinari si obisnuiri cu mirosuri insolite voi putea... deocamdata mai am de invatat...
Siaj si persistenta bnune. Evaluare: 5/10

WOW! Genul de parfum care te face sa-ti dai ochii peste cap! Doar pentru cei care adora moscul, pentru ca are din plin, umple tot spatiul si nu lasa niciun gol...Moscul se pastreaza catifelat si cremos totodata si are un siaj incredibil toata camera e parfumata si am pus doar o picatura pe incheietura. Lacramioarele si trandafirul aproape nu mai au nicio sansa sa apara, doar ambergris reuseste sa strapunga norul pufos si dulce dar e cam ca si soarele intr-o zi cu nori si vant...apare si dispare. Cand scriu acum vad ca parfumez si biroul si miroase totul divin in jur. Ups! cred ca simt si gust de mosc. M-a cucerit total :))).

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Le Labo Musc 25 Los Angeles fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Le Labo Musc 25 Los Angeles, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Musc 25 Los Angeles dupa Le Labo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Musc 25 Los Angeles de Le Labo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme Robert Piguet Fracas for Men Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her Maitre Parfumeur et Gantier Fraicheur Muskissime Rothenstein Deja Vu Gold Edition Lush Candy Fluff Burberry Society Jennifer Lopez Love & Glamour Elemis Elemis Exotic Eau de Parfum Baldinini Or Noir Cartier Delices de Cartier Edition Limitee 2010