Designeri » L » Oriental « Grupuri

Poivre 23 London Le Labo unisex

Poivre 23 London Le Labo unisex

Poivre 23 London de Le Labo este un parfum Oriental unisex. Poivre 23 London a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Nathalie Lorson. Parfumul prezinta labdanum, lemn de santal, paciuli, piper, vanilie, lemn de guaiac, styrax si tamaie.

labdanum lemn de santal paciuli piper vanilie lemn de guaiac styrax tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Poivre 23 London by Le Labo.

Poivre 23 London Recenziile parfumurilor

Poivre 23 London by Le Labo 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Le Labo Poivre 23 London fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Le Labo Poivre 23 London, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Poivre 23 London dupa Le Labo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Poivre 23 London de Le Labo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Aftelier Tango Escada Escada Collection Gres Ambre de Cabochard Salvador Dali Dalimania L`Erbolario Myrrhae E. Coudray Ambre et Vanille Boadicea the Victorious Explorer Guerlain Tonka Imperiale Rasasi Shatha Al Oudh Yves Rocher Vanille Noire David & Victoria Beckham Intimately Yours Men LR LR Classics Singapore