Designeri » L » Chypre « Grupuri

Poudre D’Orient Le Labo unisex

Poudre D’Orient Le Labo unisex

Poudre D’Orient Le Labo unisex Imagini Poudre D’Orient Le Labo unisex Imagini

Poudre D’Orient de Le Labo este un parfum Chypre unisex. Poudre D’Orient a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta mosc, paciuli, vanilie si violeta.

mosc paciuli vanilie violeta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Poudre D’Orient by Le Labo.

Poudre D’Orient Recenziile parfumurilor

Poudre D’Orient by Le Labo 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Le Labo Poudre D’Orient fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Le Labo Poudre D’Orient, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Poudre D’Orient dupa Le Labo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Poudre D’Orient de Le Labo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre
Serge Lutens Muscs Koublai Khan Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Jardin de France Chypre Liz Claiborne Claiborne for Men Roberto Capucci R de Capucci Frank Los Angeles Frank No.3 Bronnley James Bronnley Caesars World Caesars Man Parfums 06130 Lys Atkinsons English Lavender Anucci Anucci Men Prince Matchabelli Abano