Designeri » L » « Grupuri

Eau de Balahe Leonard unisex

Eau de Balahe Leonard unisex

fin condimentat

Eau de Balahe de Leonard este un parfum unisex. Parfumul prezinta vanilie.

Daca cunosti acest parfum, foloseste piramida parfumului pentru a selecta notele principale.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau de Balahe by Leonard.

Eau de Balahe Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Leonard Eau de Balahe fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Leonard Eau de Balahe, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau de Balahe dupa Leonard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau de Balahe de Leonard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Parfums Elite Miss Elite Royall Fragrances Royall Muske Zirh Zirh Hugo Boss Boss In Motion White Benefit Laugh with me Lee Lee Sean John I Am King Of The Night Parfumerie Generale PG24 Papyrus de Ciane Rothenstein Deja Vu Gold Edition Cinq Mondes Rituel de Bengalore Mexx Mexx First Sunshine Man Ferrari Scuderia Ferrari Cadillac Cadillac Women