Designeri » L » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Angelo di Fiume Linari unisex

Angelo di Fiume Linari unisex

caramel
Angelo di Fiume Linari unisex Imagini

Angelo di Fiume de Linari este un parfum Floral Fructat Gurmand unisex. Creatorul acestui parfum este Mark Buxton. Notele de varf sunt cirese, zmeura, portocala si bergamot; notele de mijloc sunt ylang-ylang, iasomie, caramel, trandafir si frunze verzi; Notele de baza sunt vanilie, lemn de santal, rasina benzoica, mosc si paciuli.

cirese zmeura portocala bergamot

ylang-ylang iasomie caramel trandafir frunze verzi

vanilie lemn de santal rasina benzoica mosc paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Angelo di Fiume by Linari.

L de Lolita Lempicka
Tendre Madeleine
Lira
Smoke

Angelo di Fiume Recenziile parfumurilor

talpas
talpas

Eleganta atemporala ! Cam asta e pentru mine ingerul fluviului. Un melanj extrem de bine realizat, dulce, dar nu proiecteaza tare, nu ti se face rau de la el :) Cand il port, am senzatia ca undeva langa mine e o farfurie cu prajituri apetisante ! Frumos, siaj delicat, longevitate moderata. Nu mi se pare potrivit pt un barbat, e f feminin. Multumesc Gabi !

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Linari Angelo di Fiume fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Linari Angelo di Fiume, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Angelo di Fiume dupa Linari. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Angelo di Fiume de Linari reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Fructat Gurmand
Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Betsey Johnson Betsey Johnson Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Deborah Frutti Rossi Mexx XX Very Wild Anya`s Garden Star Flower Corine de Farme Witch Corn Puma Animagical Woman Revlon Reflections Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Remy Latour Diamond Rain Bath and Body Works Forever Sunshine