Designeri » L » « Grupuri

Red Sunset Liz Claiborne de dama

Red Sunset Liz Claiborne de dama

Red Sunset Liz Claiborne de dama Imagini

Red Sunset de Liz Claiborne este un parfum de dama. Parfumul prezinta citrice, note fructate, note florale, note condimentate si note lemnoase.

citrice note fructate note florale note condimentate note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Red Sunset by Liz Claiborne.

Red Sunset Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Liz Claiborne Red Sunset fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Liz Claiborne Red Sunset, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Red Sunset dupa Liz Claiborne. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Red Sunset de Liz Claiborne reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Reminiscence Mi Fa The Body Shop White Musk Intrigue Bond No 9 Swarovski Crystallized Amphora Rochas Macassar Jardin de France Extravieille Jean Paul Gaultier Le Male Kilt Ulric de Varens Varens Original Tropical Sun DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Love The Key to Life Love The Key to Life Bond No 9 Harrods for Him Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Encens Mystique Demeter Fragrance Play-Doh