Designeri » L » Floral Fructat « Grupuri

A Mi Aire Loewe de dama

A Mi Aire Loewe de dama

A Mi Aire Loewe de dama Videouri
A Mi Aire Loewe de dama Imagini

A Mi Aire de Loewe este un parfum Floral Fructat de dama. A Mi Aire a fost lansat in 2005. A Mi Aire a fost creat de Emilio Valeros si Olivier Cresp. Notele de varf sunt si mandarina, bergamot, cuisoare si mandarina; notele de mijloc sunt trandafir, iasomie, garoafa, piper si ceai; Notele de baza sunt lemn de Hinoki, mosc, cedru si muschi.

mandarina bergamot cuisoare mandarina

trandafir iasomie garoafa piper ceai

lemn de Hinoki mosc cedru muschi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about A Mi Aire by Loewe.

A Mi Aire Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Loewe A Mi Aire fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Loewe A Mi Aire, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica A Mi Aire dupa Loewe. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre A Mi Aire de Loewe reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Always Puma Jamaica ² Woman Dzintars Pergolese Jessica McClintock Silk Ribbons Koto Parfums L`Elixir de Selenia So...? So...? Eternal Love & Toast Sugar Grapefruit Marc de la Morandiere Ayako InStyle Sex In The City Lust Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Mojo LIVE NOW Inspired by Paris Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk