Designeri » L » Aromatic Fougere « Grupuri

Esencia pour Homme Loewe de barbati

Esencia pour Homme Loewe de barbati

Il am: 1 Avut: 1 Semnatura mea: 1

Esencia pour Homme de Loewe este un parfum Aromatic Fougere de barbati. Esencia pour Homme a fost lansat in 1988. Notele de varf sunt pelin, boabe de ienupar, lavanda, note verzi, tarhon, galbanum, bergamot, lamaie si petit grain; notele de mijloc sunt salvie, nucsoara, busuioc, iasomie, neroli, lacramioare, trandafir, ace de pin, muscata si coacaze negre; Notele de baza sunt boabe de tonka, pielarie, lemn de santal, brad, ambra, paciuli, mosc, lichen, vetiver, cedru si styrax.

pelin boabe de ienupar lavanda note verzi tarhon galbanum bergamot lamaie petit grain

salvie nucsoara busuioc iasomie neroli lacramioare trandafir ace de pin muscata coacaze negre

boabe de tonka pielarie lemn de santal brad ambra paciuli mosc lichen vetiver cedru styrax

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Esencia pour Homme by Loewe.

Esencia pour Homme Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Loewe Esencia pour Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Loewe Esencia pour Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Esencia pour Homme dupa Loewe. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Esencia pour Homme de Loewe reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fougere
Giorgio Beverly Hills Wings for Men Montana Montana Green Histoires de Parfums 1725 Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Dana Canoe for Men Tous Tous In Heaven Him Charles Jourdan Un Homme Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Rance 1795 Triomphe Millesime Eclectic Collections Carte Blanche Gosh On Stage Mexx Perspective Man