Designeri » L » Oriental « Grupuri

Solo Loewe Loewe de barbati

Solo Loewe Loewe de barbati

Solo Loewe Loewe de barbati Videouri Solo Loewe Loewe de barbati Videouri
Solo Loewe Loewe de barbati Imagini Solo Loewe Loewe de barbati Imagini Solo Loewe Loewe de barbati Imagini

Solo Loewe de Loewe este un parfum Oriental de barbati. Solo Loewe a fost lansat in 2004. Notele de varf sunt lavanda, mandarina, bergamot, lamaie, guava, cimbru, rozmarin, cashmeran, paciuli si Costus; notele de mijloc sunt aldehide, nucsoara, scortisoara, piper roz, menta, chimion, anason si mandarina; Notele de baza sunt ambra, mosc, lichen, vanilie si note lemnoase.

lavanda mandarina bergamot lamaie guava cimbru rozmarin cashmeran paciuli Costus

aldehide nucsoara scortisoara piper roz menta chimion anason mandarina

ambra mosc lichen vanilie note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Solo Loewe by Loewe.

Solo Loewe Recenziile parfumurilor

RolRO
RolRO

Miros atat de curat,parca aseptic,foarte tineresc si apropiat de Dunhill Icon. Recomand

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Loewe Solo Loewe fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Loewe Solo Loewe, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Solo Loewe dupa Loewe. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Solo Loewe de Loewe reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Rochas Byzantine Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Guerlain Eau de Lit Houbigant Chantilly Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow E. Coudray Ambre et Vanille Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Rochas Mystere Agatha Imperial Jade Men L`Erbolario Ambraliquida Ayala Moriel Fete d'Hiver Rasasi Shatha Al Oudh