Designeri » L » Oriental Floral « Grupuri

Coral Flower Lolita Lempicka de dama

Coral Flower Lolita Lempicka de dama

Coral Flower Lolita Lempicka de dama Imagini Coral Flower Lolita Lempicka de dama Imagini Coral Flower Lolita Lempicka de dama Imagini

Coral Flower de Lolita Lempicka este un parfum Oriental Floral de dama. Coral Flower a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Maurice Roucel. Notele de varf sunt grapefruit si bergamot; notele de mijloc sunt orhidee si frangipani; Notele de baza sunt ambra, mosc si lemn esuat.

grapefruit bergamot

orhidee frangipani

ambra mosc lemn esuat

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Coral Flower by Lolita Lempicka.

Acqua di Gio
LouLou

Coral Flower Recenziile parfumurilor

Este un parfum ce miroase a mosc si frangipani. Nu este gurmand, cum sunt majoritatea Lolitelor, insa este bun din punctul meu de vedere. Are intr-adevar aer oriental; este destul de usor de purtat pentru cine agreeaza genul, avand siaj si persistenta moderate. Nota mea: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lolita Lempicka Coral Flower fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lolita Lempicka Coral Flower, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Coral Flower dupa Lolita Lempicka. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Coral Flower de Lolita Lempicka reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial Calvin Klein Euphoria Kenzo Kenzo Amour Madonna Truth or Dare Givenchy Hot Couture Guerlain Insolence Eau de Parfum Guerlain L'Instant de Guerlain Valentino Valentina Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Insolence Lolita Lempicka Lolita Lempicka Givenchy Ange ou Demon By Kilian Back to Black Christian Dior Poison Serge Lutens Datura Noir Bvlgari Omnia Chanel Allure eau de parfum Christian Dior Dior Addict Keiko Mecheri Loukhoum Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum