Designeri » L » Floral « Grupuri

Eau de Desir Lolita Lempicka de dama

Eau de Desir Lolita Lempicka de dama

Eau de Desir de Lolita Lempicka este un parfum Floral de dama. Eau de Desir a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt lamaie de Amalfi si lamaita; notele de mijloc sunt iasomie si violeta; Nota de baza este mosc.

lamaie de Amalfi lamaita

iasomie violeta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau de Desir by Lolita Lempicka.

Eau de Desir Recenziile parfumurilor

angelina13
angelina13

Acest parfum iese din cadrul "lolitelor vanilate" care care ne-am obisnuit, predomina mirosul de lamaie , fiind perfect pentru vara

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lolita Lempicka Eau de Desir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lolita Lempicka Eau de Desir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau de Desir dupa Lolita Lempicka. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau de Desir de Lolita Lempicka reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris L`Occitane en Provence Eau de Miel Laura Mercier Neroli Eau de Parfum Marc Rosen Shanghai Frederic Malle Une Fleur de Cassie Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel The Body Shop Love ETC REN Rosa Maya Acorelle R de Rose Daisy Fuentes Dianoche Love Night Guerlain Idylle Eau de toilette