Designeri » L » Oriental Floral « Grupuri

Fleur de Corail Lolita Lempicka de dama

Fleur de Corail Lolita Lempicka de dama

Fleur de Corail Lolita Lempicka de dama Imagini Fleur de Corail Lolita Lempicka de dama Imagini Fleur de Corail Lolita Lempicka de dama Imagini

Fleur de Corail de Lolita Lempicka este un parfum Oriental Floral de dama. Fleur de Corail a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Maurice Roucel. Notele de varf sunt grapefruit si bergamot; notele de mijloc sunt orhidee si frangipani; Notele de baza sunt ambra, mosc si lemn esuat.

grapefruit bergamot

orhidee frangipani

ambra mosc lemn esuat

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fleur de Corail by Lolita Lempicka.

Acqua di Gio
LouLou

Fleur de Corail Recenziile parfumurilor

Simo
Simo

L-am avut si purtat cu placere in vara. Floral luxuriant cu inflexiuni acvatice pe o baza usor mentolata. Isi face foarte bine simtita prezenta in jurul tau dar si in timp fiind un parfum cu longevitate buna. Il prefer dintre toate Lolitele.

Este un parfum ce miroase a mosc si frangipani. Nu este gurmand, cum sunt majoritatea Lolitelor, insa este bun din punctul meu de vedere. Are intr-adevar aer oriental; este destul de usor de purtat pentru cine agreeaza genul, avand siaj si persistenta moderate. Nota mea: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lolita Lempicka Fleur de Corail fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lolita Lempicka Fleur de Corail, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fleur de Corail dupa Lolita Lempicka. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fleur de Corail de Lolita Lempicka reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain L'Instant de Guerlain Guerlain L'Heure Bleue Madonna Truth or Dare Hermes Elixir des Merveilles Valentino Valentina Assoluto Caron Aimez - Moi Givenchy Hot Couture Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Calvin Klein Euphoria Givenchy Organza Isabey Isabey Gardenia Kenzo Kenzo Amour Paco Rabanne Ultraviolet Versace Crystal Noir Cerruti 1881 Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Cartier Baiser Vole Montblanc Femme de Montblanc