Designeri » L » Oriental Vanilat « Grupuri

Lolita Lempicka Au Masculin Lolita Lempicka de barbati

Lolita Lempicka Au Masculin Lolita Lempicka de barbati

fin condimentat
Lolita Lempicka Au Masculin Lolita Lempicka de barbati Imagini Lolita Lempicka Au Masculin Lolita Lempicka de barbati Imagini Lolita Lempicka Au Masculin Lolita Lempicka de barbati Imagini Lolita Lempicka Au Masculin Lolita Lempicka de barbati Imagini Lolita Lempicka Au Masculin Lolita Lempicka de barbati Imagini

Lolita Lempicka Au Masculin de Lolita Lempicka este un parfum Oriental Vanilat de barbati. Lolita Lempicka Au Masculin a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Annick Menardo. Notele de varf sunt violeta, iedera, busuioc, anason, lemn dulce si pelin; notele de mijloc sunt lemn de santal, boabe de tonka, rom si migdale; Notele de baza sunt vanilie, vetiver, cedru, pralina si labdanum.

violeta iedera busuioc anason lemn dulce pelin

lemn de santal boabe de tonka rom migdale

vanilie vetiver cedru pralina labdanum

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lolita Lempicka Au Masculin by Lolita Lempicka.

Lolita Lempicka Au Masculin Recenziile parfumurilor

Catalin1981

Am uitat sa spun ca acest parfum miroase fenomenal!

Catalin1981

Un parfum care merge de minune primavara si toamna. Nu-l vad atat de puternic incat sa fie purtat si iarna. Este dulce,dar nu atat de dulce incat sa-ti vina sa vomiti. Unii cred ca nu stiu cum se foloseste un parfum. Lemnul dulce,pralinele,boabele de tonka si vanilia se disting de la prima pulverizare.

dagulicious
dagulicious

Unul dintre putinele parfumuri care m-au facut sa vomit, literalmente. Am facut greseala sa dau doua pufuri la un prieten care il are(cand puteam sa il testez mai cu masura). Credeti-ma pe cuvant, m-am frecat cu sapun ca sa scap de mirosul care imi intorcea stomacul pe dos.
Exista si alte parfumuri care mi-au dat senzatia asta, dar o sa scriu si despre ele, asa pe scurt, cum am scris la asta.
Clar nu pentru mine!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lolita Lempicka Au Masculin dupa Lolita Lempicka. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lolita Lempicka Au Masculin de Lolita Lempicka reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Christian Dior Fahrenheit Thierry Mugler A*Men Pure Havane Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Rochas Rochas Man Christian Dior Dior Homme Intense Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Thierry Mugler A*Men Pure Malt Lalique Encre Noire Kenzo Kenzo Amour Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Versace Versace Man Eau Fraiche ScentStory 24 Gold Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Bvlgari Black Cartier Must de Cartier Yves Saint Laurent L'Homme Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette