Designeri » L » Chypre Fructat « Grupuri

AB Spirit Lomani de dama

AB Spirit Lomani de dama

fin condimentat
AB Spirit Lomani de dama Imagini

AB Spirit de Lomani este un parfum Chypre Fructat de dama. AB Spirit a fost lansat in anii 2000's. Notele de varf sunt iasomie, yuzu, piper roz si coacaze negre; notele de mijloc sunt frezie, trandafir, piersica si crin; Notele de baza sunt lichen, ambra si mosc.

iasomie yuzu piper roz coacaze negre

frezie trandafir piersica crin

lichen ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about AB Spirit by Lomani.

AB Spirit Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lomani AB Spirit fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lomani AB Spirit, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica AB Spirit dupa Lomani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre AB Spirit de Lomani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Fructat
Lacoste Touch of Sun Gucci Gucci Rush Van Cleef & Arpels Gem Mauboussin Mauboussin Calvin Klein CK IN2U POP for Her Tous Tous In Heaven Her Lacoste Love of Pink Corine de Farme Longboard Seaside Neil Morris Hologram Molinard Miss Habanita Jo Malone English Pear & Freesia ID Parfums Vertige