Designeri » L » « Grupuri

Jabot Lucien Lelong de dama

Jabot Lucien Lelong de dama

Jabot Lucien Lelong de dama Imagini Jabot Lucien Lelong de dama Imagini

Jabot de Lucien Lelong este un parfum de dama. Jabot a fost lansat in 1939.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jabot by Lucien Lelong.

Jabot Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lucien Lelong Jabot fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lucien Lelong Jabot, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jabot dupa Lucien Lelong. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jabot de Lucien Lelong reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Thierry Mugler Le Parfum Police Pure Man Six Scents Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Wellments I Love the Moon Calvin Klein CK IN2U Heat for Him Parfumerie Generale PG17 Tubereuse Couture Essentially Me Chypre Bond No 9 So New York Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Litchi Blossom Sean John I Am King Of The Night Jennifer Lopez Love & Glamour Renato Balestra Argento Pour Homme