Designeri » L » Oriental Lemnos « Grupuri

Breath Of God Lush unisex

Breath Of God Lush unisex

Il am: 1 Semnatura mea: 1

Breath Of God Lush unisex Imagini

Breath Of God de Lush este un parfum Oriental Lemnos unisex. Breath Of God a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Simon Constantine. Parfumul prezinta neroli, lemn de santal, cedru de Virginia, tamaie, lamaie de Amalfi, pepene, trandafir, ylang-ylang, vetiver, grapefruit, piper negru si ienupar.

neroli lemn de santal cedru de Virginia tamaie lamaie de Amalfi pepene trandafir ylang-ylang vetiver grapefruit piper negru ienupar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Breath Of God by Lush.

Breath Of God Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lush Breath Of God fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lush Breath Of God, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Breath Of God dupa Lush. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Breath Of God de Lush reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Salvador Dali Laguna Homme Jacomo Jacomo for Men Rodier Rodier pour Femme Amouage Amouage Epic Man DSH Perfumes Jitterbug for Men Avon Outspoken by Fergie Rasasi Amber Oudh Lolita Lempicka Minuit Noir June Jacobs Better Love Naturel Dorin Roses des Vents Sud Swiss Arabian Mukhalat Malaki Platinum J Mix 11