Designeri » L » Oriental Lemnos « Grupuri

Breath Of God Lush unisex

Breath Of God Lush unisex

Il am: 1 Semnatura mea: 1

Breath Of God Lush unisex Imagini

Breath Of God de Lush este un parfum Oriental Lemnos unisex. Breath Of God a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Simon Constantine. Parfumul prezinta neroli, lemn de santal, cedru de Virginia, tamaie, lamaie de Amalfi, pepene, trandafir, ylang-ylang, vetiver, grapefruit, piper negru si ienupar.

neroli lemn de santal cedru de Virginia tamaie lamaie de Amalfi pepene trandafir ylang-ylang vetiver grapefruit piper negru ienupar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Breath Of God by Lush.

Breath Of God Recenziile parfumurilor

Breath Of God by Lush 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lush Breath Of God fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lush Breath Of God, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Breath Of God dupa Lush. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Breath Of God de Lush reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Al-Rehab Naseem Bond No 9 New Haarlem Bois 1920 Vetiver Ambrato Clive Christian No. 1 Sonoma Scent Studio Fireside Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Creed Santal Imperial Police Police Gold Wings Yves Rocher Nature Millenaire Estée Lauder Sensuous Noir SoOud Kanz Creed Spice and Wood