Designeri » L » Citric Aromatic « Grupuri

Karma Lush unisex

Karma Lush unisex

Il am: 1 Avut: 1 Semnatura mea: 1

Karma Lush unisex Imagini Karma Lush unisex Imagini

Karma de Lush este un parfum Citric Aromatic unisex. Karma a fost lansat in 1995. Notele de varf sunt portocala, lavanda si iarba de lamaie; notele de mijloc sunt pin, lamaie si coacaze; Notele de baza sunt paciuli, rasina de brad, elemi si scortisoara.

portocala lavanda iarba de lamaie

pin lamaie coacaze

paciuli rasina de brad elemi scortisoara

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Karma by Lush.

Karma Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lush Karma fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lush Karma, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Karma dupa Lush. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Karma de Lush reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Giorgio Armani Emporio Armani White For Him Hugo Boss Boss in Motion edition IV Givenchy Les Parfums Mythiques - Monsieur de Givenchy The Different Company Bergamote Frederic Malle Cologne Bigarade Miller Harris Cologne 1888 Lulu Castagnette Indomptee Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Fresh Citron de Vigne Kenzo Power Cologne Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2 La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue