Designeri » L » Floral Fructat « Grupuri

So White Lush unisex

So White Lush unisex

So White de Lush este un parfum Floral Fructat unisex. Parfumul prezinta neroli, bergamot, portocala, tinctura de trandafiri si mar rosu.

neroli bergamot portocala tinctura de trandafiri mar rosu

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about So White by Lush.

So White Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lush So White fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lush So White, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica So White dupa Lush. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre So White de Lush reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Gucci Envy Me Cacharel Noa Perle Escada Escada Magnetic Beat Usher Usher She Memo Inlé Missoni Aria Missoni Victoria`s Secret Back to Pink Loewe A Mi Aire Washington Tremlett My Fair Lady Sinfonia di Note Petale Rose Faberlic Fruity Story