Designeri » L » Oriental Vanilat « Grupuri

Vanillary Lush unisex

Vanillary Lush unisex

Vanillary Lush unisex Imagini Vanillary Lush unisex Imagini Vanillary Lush unisex Imagini Vanillary Lush unisex Imagini

Vanillary de Lush este un parfum Oriental Vanilat unisex. Vanillary a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta iasomie, boabe de tonka si vanilie.

iasomie boabe de tonka vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vanillary by Lush.

Vanillary Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lush Vanillary fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lush Vanillary, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vanillary dupa Lush. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vanillary de Lush reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Demeter Fragrance HOTKISS Sugar Addict Red Pearl Red Pearl Demeter Fragrance Reese's Peanut Butter Cups Demeter Fragrance Ginger Cookie Ulric de Varens Mini Sexy Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Omnia Profumi Madera Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar Payard Pistachio Ganache Carol`s Daughter Ecstasy Jessica Simpson Dreamy Dessert Nejma Nejma 7