Designeri » L » Oriental Vanilat « Grupuri

Vanillary Lush unisex

Vanillary Lush unisex

Vanillary Lush unisex Imagini Vanillary Lush unisex Imagini Vanillary Lush unisex Imagini Vanillary Lush unisex Imagini

Vanillary de Lush este un parfum Oriental Vanilat unisex. Vanillary a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta iasomie, boabe de tonka si vanilie.

iasomie boabe de tonka vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vanillary by Lush.

Vanillary Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Lush Vanillary fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Lush Vanillary, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vanillary dupa Lush. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vanillary de Lush reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Comptoir Sud Pacifique Vanille Cannelle Lolita Lempicka Caprice Reglisse Helmut Lang Eau de Parfum Bath and Body Works Vanilla Noir Sarah Horowitz Parfums Perfect Vanilla Patyka Ambre Smell Bent Gelty Pleasures Demeter Fragrance Birthday Cake Parfume de Vanille Tropical Vanilla Jessica Simpson Taste Pacifica Indian Coconut Nectar Lush Snowcake