Designeri » M » Lemnos Condimentat « Grupuri

Royal Vintage M. Micallef de barbati

Royal Vintage M. Micallef de barbati

Royal Vintage M. Micallef de barbati Imagini Royal Vintage M. Micallef de barbati Imagini Royal Vintage M. Micallef de barbati Imagini

Royal Vintage de M. Micallef este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Royal Vintage a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Jean-Claude Astier. Notele de varf sunt bergamot si piper roz; notele de mijloc sunt chiparos si pielarie; Notele de baza sunt paciuli si mosc.

bergamot piper roz

chiparos pielarie

paciuli mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Royal Vintage by M. Micallef.

Royal Vintage Recenziile parfumurilor

RolRO
RolRO

L-am testat si este chiar la mijloc intre Cedrat Boise si Aventus , daca Cedrat e unisex , acesta este evident masculin, Aventus-ul este totusi mai bun, e mai fresh , mai intepator si are ceva special. Oricum isi merita pretul .

Royal Vintage by M. Micallef 4.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre M. Micallef Royal Vintage fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre M. Micallef Royal Vintage, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Royal Vintage dupa M. Micallef. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Royal Vintage de M. Micallef reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Creed Original Vetiver Davidoff Echo Gucci Gucci pour Homme Esprit Dynamic Life for Him Esteban Tonka Paco Rabanne 1 Million Aramis Havana Reserva Mona di Orio Amyitis O Boticario Quasar Fire April Aromatics Spice Blend/ Vetiver Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete Roberto Vizzari Vizzari Homme