Designeri » M » Oriental Vanilat « Grupuri

Avut: 3

caramel
oud
Vanille Aoud M. Micallef de dama Imagini

Vanille Aoud de M. Micallef este un parfum Oriental Vanilat de dama. Vanille Aoud a fost lansat in 2005. Creatorul acestui parfum este Jean-Claude Astier. Parfumul prezinta mosc, ylang-ylang, rasina benzoica, vanilie, bergamot, prune, caramel si Lemn de Agar(Oud).

mosc ylang-ylang rasina benzoica vanilie bergamot prune caramel Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vanille Aoud by M. Micallef.

Vanille Aoud Recenziile parfumurilor

Mmmmmm.. un parfum delicios, cu oud, dar un oud extrem de discret! El este bine invaluit in vanilie si caramel, iar pruna se simte si ea, zemoasa, intr-un plan indepartat. Nota de oud este atat de fina, ca abia se observa, dar asta nu-mi displace deloc! Per total, imi pare un parfum bun, gurmand, cu siaj si persistenta moderate. Evaluare: 8/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre M. Micallef Vanille Aoud fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre M. Micallef Vanille Aoud, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vanille Aoud dupa M. Micallef. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vanille Aoud de M. Micallef reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Anna Sui Sui Dreams Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Femme Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Red Pearl Red Pearl Molinard Vanille Fruitee L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Laurence Dumont Vanille Orientale Sinfonia di Note Amande Sucree Romane Jet 365 Romantic Getaway Nejma Nejma 7 Galimard Cantabelle