Designeri » M » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

Humus Mad et Len unisex

Humus Mad et Len unisex

Humus de Mad et Len este un parfum Lemnos Floral Mosc unisex. Nota de varf este violeta; notele de mijloc sunt lichen, bureti si pietris; Notele de baza sunt pin si vetiver.

violeta

lichen bureti pietris

pin vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Humus by Mad et Len.

Humus Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mad et Len Humus fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mad et Len Humus, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Humus dupa Mad et Len. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Humus de Mad et Len reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Bvlgari Bvlgari Pour Homme Cartier Declaration Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Gianfranco Ferre Ferre for Men Carolina Herrera 212 Men Splash Christian Dior Dior Homme Cologne Cathy Guetta Ibiza for Men Jardin de France Inahe Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Jean Charles Brosseau Atlas Cedar Gendarme Grabazzi UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz