Designeri » M » Floral « Grupuri

No. IV Violette Mad et Len unisex

No. IV Violette Mad et Len unisex

No. IV Violette de Mad et Len este un parfum Floral unisex. No. IV Violette a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta violeta.

violeta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about No. IV Violette by Mad et Len.

No. IV Violette Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mad et Len No. IV Violette fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mad et Len No. IV Violette, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica No. IV Violette dupa Mad et Len. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre No. IV Violette de Mad et Len reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa Melvita Floral Water Orange Blossom Pacifica California Star Jasmine Kenzo Eau De Fleur de Soie Keiko Mecheri Jasmine L`Occitane en Provence Verveine Sergio Tacchini BE-ST Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Roberto Verino VV Platinum biehl parfumkunstwerke eo03 Betty Barclay Saphir