Designeri » M » « Grupuri

Amyris Homme Maison Francis Kurkdjian de barbati

Amyris Homme Maison Francis Kurkdjian de barbati

Amyris Homme de Maison Francis Kurkdjian este un parfum de barbati. Amyris Homme a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Francis Kurkdjian. Notele de varf sunt rozmarin si mandarina; notele de mijloc sunt Amyris, nuca de cocos, cafea, stanjenel si ciocolata cu lapte; Notele de baza sunt boabe de tonka si Lemn de Agar(Oud).

rozmarin mandarina

Amyris nuca de cocos cafea stanjenel ciocolata cu lapte

boabe de tonka Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amyris Homme by Maison Francis Kurkdjian.

Amyris Homme Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amyris Homme dupa Maison Francis Kurkdjian. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amyris Homme de Maison Francis Kurkdjian reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Reminiscence Patchouli pour Homme Joop! Joop! Jump Electric Heat CoSTUME NATIONAL Scent Intense Parfum Limited Edition Liz Claiborne Sunrise Christian Dior Dior Homme Voyage The Body Shop Zinzibar Dorissima Goldmund Shiseido Zen for Men Sean John I Am King Of The Night Ruehl No.925 Ruehl No.925 Marc Jacobs Lola Velvet Acqua Novara odo-res 47