Designeri » M » Oriental « Grupuri

Cologne Pour Le Soir Maison Francis Kurkdjian unisex

Cologne Pour Le Soir Maison Francis Kurkdjian unisex

miere
Cologne Pour Le Soir Maison Francis Kurkdjian unisex Imagini

Cologne Pour Le Soir de Maison Francis Kurkdjian este un parfum Oriental unisex. Cologne Pour Le Soir a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Francis Kurkdjian. Parfumul prezinta tamaie, rasina benzoica, trandafir si miere alba.

tamaie rasina benzoica trandafir miere alba

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cologne Pour Le Soir by Maison Francis Kurkdjian.

Cologne Pour Le Soir Recenziile parfumurilor

Miroase a tamaie si rasini, cu o usoara adiere de trandafir. Mierea alba este si ea listata insa eu nu o detectez in parfum absolut deloc... Este un parfum oriental, frumos, interesant, insa siajul inexistent si persistenta slaba, ma cam dezamagesc...
Nota mea: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cologne Pour Le Soir dupa Maison Francis Kurkdjian. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cologne Pour Le Soir de Maison Francis Kurkdjian reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Frederic Malle Musc Ravageur Parfum d`Empire Ambre Russe Frederic Malle Dans Tes Bras Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Lorenzo Villoresi Teint de Neige Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lacoste Lacoste Pour Femme Parfum d`Empire Aziyade Guerlain Cuir Beluga By Kilian Liaisons Dangereuses Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin Parfum d`Empire Cuir Ottoman Serge Lutens Nuit de Cellophane Puredistance Opardu Amouage Honour Woman Juliette Has A Gun Lady Vengeance Moschino Couture! Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Robert Piguet Fracas Cartier Delices