Designeri » M » Floral « Grupuri

Le Beau Parfum Maison Francis Kurkdjian de dama

Le Beau Parfum Maison Francis Kurkdjian de dama

tuberoza
Le Beau Parfum Maison Francis Kurkdjian de dama Imagini Le Beau Parfum Maison Francis Kurkdjian de dama Imagini

Le Beau Parfum de Maison Francis Kurkdjian este un parfum Floral de dama. Acesta este un parfum nou Le Beau Parfum a fost lansat in 2015. Creatorul acestui parfum este Francis Kurkdjian. Parfumul prezinta tuberoza, ylang-ylang de Madagascar, floare de portocal tunisian si iasomie indiana.

tuberoza ylang-ylang de Madagascar floare de portocal tunisian iasomie indiana

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Le Beau Parfum by Maison Francis Kurkdjian.

Le Beau Parfum Recenziile parfumurilor

anca_vezeanu
anca_vezeanu

O tuberoza mult prea indulcita de ylang ylang. In prima instanta imi pare un adevarat fiasco de note dulci, este naucitor, n-as fi crezut ca este un FK pe un blind test. Intr-o ora, doua, devine un parfum de ylang ylang cu accente de tuberoza si floare de de portocal.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Maison Francis Kurkdjian Le Beau Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Maison Francis Kurkdjian Le Beau Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Le Beau Parfum dupa Maison Francis Kurkdjian. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Le Beau Parfum de Maison Francis Kurkdjian reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Oilily Flowers Prince Matchabelli Wind Song Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Dorin Un Air de Damas Fullah Roja Dove Scandal Opus Oils Burlesque: Starlet B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Parfums DelRae Coup de Foudre Ben Sherman Live Forever Melvita Floral Water Camomille Kesling Miss Be Bop