Designeri » M » « Grupuri

Pure Black Mandarina Duck de barbati

Pure Black Mandarina Duck de barbati

Pure Black de Mandarina Duck este un parfum de barbati. Pure Black a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Nathalie Lorson. Notele de varf sunt piper, bergamot si mandarina; notele de mijloc sunt boabe de tonka, floarea tiare si floare de portocal african; Notele de baza sunt lemn de santal, cedru de Virginia si vanilie.

piper bergamot mandarina

boabe de tonka floarea tiare floare de portocal african

lemn de santal cedru de Virginia vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pure Black by Mandarina Duck.

Eros
Avant Garde

Pure Black Recenziile parfumurilor

Brian
Brian

Ma bucur ca am gasit acest parfum, fara fragrantica.com nici nu as fi auzit de el.

Cand l-am testat prima data am fost absolut uimit. Desi nu-mi place foarte mult PR 1 Million, acest parfum este foarte similar dar este totusi mult mai masculin multumita notelor de tabac si de piper.

Imi place sa-l port in orice sezon, dar mai mult seara. Tine foarte bine si se proiecteaza minunat. Cel mai bun parfum din colectia mea la raportul calitate/pret.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mandarina Duck Pure Black fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mandarina Duck Pure Black, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pure Black dupa Mandarina Duck. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pure Black de Mandarina Duck reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Yllozure Yllozure Paolo Gigli Libeccio Culti Mediterranea Keiko Mecheri Crystal D`Ambre Oriflame Voyage Voyage So Chic! LR Desperate Housewives Lynette Bond No 9 West Broadway Victorio & Lucchino Hombre Michel Germain Sexual Secret Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her Yves Rocher Mure Sauvage Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her