Designeri » M » Floral Fructat « Grupuri

Lady Rebel Dance Queen Mango de dama

Lady Rebel Dance Queen Mango de dama

Lady Rebel Dance Queen Mango de dama Imagini Lady Rebel Dance Queen Mango de dama Imagini Lady Rebel Dance Queen Mango de dama Imagini

Lady Rebel Dance Queen de Mango este un parfum Floral Fructat de dama. Lady Rebel Dance Queen a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Sonia Constant. Notele de varf sunt mandarina, Pomelo si fructe rosii; notele de mijloc sunt iasomie si tuberoza; Notele de baza sunt paciuli, cashmeran si mosc.

mandarina Pomelo fructe rosii

iasomie tuberoza

paciuli cashmeran mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lady Rebel Dance Queen by Mango.

Lady Rebel Dance Queen Recenziile parfumurilor

Adelinasworld
Adelinasworld

Un parfum care se comporta contrar aparentelor. Cand ii vezi sticla frumoasa, opulenta, te gandesc ca vei gasi un parfum pe masura, insa Lady Rebel Dance Queen e simplu, efemer si banal... Am reusit sa deslusesc iasomia si notele citrice, insa imi par artificiale, nu ma poarta spre gradini luxuriante si livezi bogate.
Parfumul mi se pare adolescentin, fara personalitate. Asta il face usor de purtat, deoarece nu impresioneaza si nu da prea multe batai de cap. Mi se pare ca miroase a rufe proaspat spalate. E un miros curat, deloc dens, dar nu l-as prefera ca parfum. Nu mi-a declansat sentimente noi.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mango Lady Rebel Dance Queen fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mango Lady Rebel Dance Queen, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lady Rebel Dance Queen dupa Mango. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lady Rebel Dance Queen de Mango reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Dream Etro Vicolo Fiori Gres Cabotine Delight Avon Urban Flowers Tokyo Miss Sixty Miss Aquolina Tweety Lollia Believe Oriflame Elvie Summer Magic LR Desperate Housewives Bree Michel Germain Sexual Star Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte Oriflame Precious Moments